İade ve Değişim

İade ve Değişim


 

İade ve Değişim 

 

www.meraykuruyemis.com.tr üzerinden satın almış olduğunuz ürünlerin tamamını, sipariş tarihinizden itibaren on dört (14) gün içinde kullanılmamış ve ambalajının açılmamış olması şartı ile tarafımıza göndererek iade talebinde bulunabilirsiniz.

Nasıl İptal veya İade Yaparım?

1. Üyelik Hesabınızdan Online Talep Oluşturun

Sipariş iptal/iade istekleriniz için üye girişi yaparak Hesabım/İade Taleplerim alanından online talep oluşturmanızı rica ederiz. Böylelikle işlemlerinizi daha hızlı tamamlayabiliriz.
Üye değilseniz, iade sürecinizi başlatabilmemiz için faturanız ile birlikte ürünü tarafımıza göndermeniz gerekmektedir.

2. İçine faturanızı da koyarak paketi hazırlayın

Faturanız ile birlikte ürünleri orijinal ambalajında güvenli bir şekilde paketleyin. Faturanızı bulamıyorsanız, mail adresinizden e-arşiv faturanıza ulaşabilirsiniz veya a.bozkaya@meray.eu mail adresine 7/24 e posta gönderebilirsiniz.

3. Anlaşmalı Kargo'yu arayarak adresinizden ücretsiz olarak alım talebinde bulunun

MERAY KURUYEMİŞ 'in anlaşmalı olduğu kargo şirketi olan Aras Kargo'ya ürün iadesi yapacağınızı, gönderinin MERAY KURUYEMİŞ gönderisi olduğunu ve 910109501550 cari kodu olduğunu belirtmeniz,  yeterli olacaktır. 

 

Meray Kuruyemiş İade Adresi

4. Organize Sanayi Bölgesi 83414 Cd. No:11 27620 Şehitkamil / GAZİANTEP

Değişim Şartları

Eğer satın aldığınız üründe kalite ve taşıma aşamasından kaynaklı bir hata var ise; talebinize göre değişim sağlanır. Bunun haricinde değişik işlemi yapılmaz.

Sipariş İptali

Tüketici hakları gereği, vermiş olduğunuz siparişinizden cayma hakkınızı siparişiniz kargoya teslim edilmeden önce de kullanabilirsiniz. Bunun için siparişinizin kargoya teslim edilmesi durumunda Hesabım/İade Taleplerim alanından 'Sipariş İptali' talebi açmanız veya a.bozkaya@meray.eu adresine iptal etmek istediğiniz siparişiniz ya da ürünle ilgili bilgi vermelisiniz. Eğer siparişiniz kargoya teslim edilmişse tüketici koruma kanunu gereği on dört(14) gün içerisinde iade hakkınızı kullanabilirsiniz

Geri Ödeme

İadesi onaylanan ürününüzün tutarı yedi (7) iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz hesap veya kredi kartınıza aktarılacak ve tarafınıza sistemde kayıtlı olan mailiniz üzerinden bilgilendirme yapılacaktır.