Ödeme Koşulları

Ödeme Koşulları


Ödeme Koşulları

 

Online mağazamızda kredi kartı ya da havale ile ödeme seçeneklerinden birini kullanarak alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz . 

Kredi kartı ile alışverişleriniz İş Bankası Sanal Pos Ödeme aracılığıyla gerçekleştirilmektedir .

Sipariş edilen ürünün fiyatı gönderilen fatura içeriğinde belirtilmektedir.

Kullanıcının sipariş bedelini peşin ödemeyi tercih etmesi durumunda aşağıda belirtilen banka hesap numarasına Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak ödemeyi gerçekleştirebilir.

 

Havale ile ödemeyi aşağıda bulunan banka hesabına sipariş numaranızı belirterek ve alıcı isme dikkat ederek gerçekleştirdiğinizde siparişiniz işleme alınacaktır . Havale ile ödeme seçeneğini seçerek geçilen

siparişler ödeme gerçekleşmediği sürece işleme konulmamaktadır .

 TÜRKİYE İŞ BANKASI

BANKA ŞUBESİ        : 6323 _ İPEKYOLU TİCARİ  GAZİANTEP
HESAP NUMARASI    : 0013845
IBAN NUMARASI      : TR58 0006 4000 0016 3230 0138 45
Meray Kuruyemiş Ltd Şti

 

Kullanıcı kredi kartı ile ödeme seçeneğini kullanacak ise tüm kredi kartlarından tek çekim yöntemi ile sipariş verebilir . Sipariş aşaması ve onayı sonunda kredi kartından siparişe ait tutarın çekim işlemi gerçekleşecektir

Kredi kartı ödeme tarihi banka ile kullanıcı arasındaki sözleşme hükümlerince belirlenir. Kullanıcının, kredi kartı ile yapmış olduğu işlemlerinde temerrüde düşmesi halinde kart sahibi bankanın kendisi ile yapmış olduğu kredi kartı sözleşmesi çerçevesinde faiz ödeyecek ve bankaya karşı sorumlu olacaktır. Bu durumda ilgili banka hukuki yollara başvurabilir; doğacak masrafları ve vekalet ücretini kullanıcının talep edebilir. Kullanıcının borcundan dolayı temerrüde düşmesi halinde, Kullanıcı, borcun gecikmeli ifasından dolayı Klavuu Türkiye’nin oluşan zararını ödemeyi taahhüt eder.