Üyelik Sözleşmesi

Üyelik Sözleşmesi


Üyelik Sözleşmesi


Mağazamıza üye olmak için Üye İşlemleri sayfamıza giderek ilgili bölümleri doldurmanız yeterlidir. Üye bilgilerinizi doğru ve eksiksiz doldurmanız iletişim ve teslimat problemleri olasılığını ortadan kaldıracaktır. Ürün ve hizmetlerin zamanında ve eksiksiz ulaşması için lütfen dikkatli ve eksiksiz doldurunuz.
Üye olmak oldukça basit ve hızlı bir işlemdir. Üye olmanız hiç bir yükümlülük altına girdiğinizi ifade etmez. Ancak alışveriş yapmadan önce Satış Sözleşmesini dikkatle okuyunuz. Dilediğiniz zaman üyeliğinizi sonlandırabilirsiniz.


www.meraykuruyemis.com.tr sitesine üye olmakla tüm siparişlerinizin detaylarına kolayca ulaşabilir, kayıtlı adresiniz ile alışverişinizi kolaylıkla tamamlayabilir, beğendiğiniz ürünlere istediğiniz zaman ulaşmak için kaydedebilirsiniz.


Üyelik İptali
Üye dilediği zaman üyeliğini sonlandırma hakkına sahiptir. Üyeliğinizi sonlandırdıktan sonra sitemiz ile tüm ilişiğiniz kesilmiş olacaktır.
Üyeliğinizi sonlandırmak için üye girişi yaptıktan sonra iletişim bilgileri sayfamızdan talebinizi iletmeniz gerekmektedir.

Aşağıdaki durumlarda üyelik iptal edilemez:

1 - Farklı bir e-posta adresi ile üyelik iptal talebinde bulunulduysa
2 - Üyeye kayıtlı bilgilerinden ulaşılamıyorsa 

Aşağıdaki durumlarda üyelik tarafımızdan iptal edilir:
1 - Üye ahlak dışı, mesajlar gönderiyor ya da yorum yazıyorsa
2 - Sahtekarlık girişiminde bulunduysa
3 - Sisteme veya MERAY markasına zarar vermeye yönelik girişimde bulunduysa.

Üye Güvenliği
Üyenin güvenliği için web sayfamızda her türlü önlem alınmıştır. Bu alınan önlemlerin yanında sizlerde üye bilgilerinizin güvenliğinden sorumlusunuz. Web sayfamıza giriş için kullandığınız bilgilerinizi hiç kimse ile paylaşmayın, güvenli olduğundan emin olmadığınız bilgisayarlardan sisteme giriş yapmayın. 

Farklı Adres
Her üye için sipariş sonlandırırken kendi kayıtlı adresi haricinde farklı adres girebileceği bir adres bölümü bulunmaktadır.
Adres bölümü, arkadaşlarınıza hediye gönderirken kullanabileceği gibi, farklı adreslerde olduğunuz dönemlerde de teslimat yapılabilmesi için ayrılmıştır.